UWAGA! Poszukujemy autorów zinów! Jeżeli jesteś wydawcą zina lub znasz osobę, która wydawała umieszczonego w naszej bibliotece konkretnego tytułu napisz do nas. Masz stare ziny, które zalegają w twoim garażu lub strychu, podziel się, zeskanuj i wyślij  je do nas kontakt@zinelibrary.pl

Home La Mela

La Mela

Joomla Plugin

La_Melaa

argaiv1953

LA MELA to komix zin z 1999 roku autorstwa Łukasza Samsonowicza. Wydany na czarno-białym ksero w nakładzie 20 sztuk. Format A5. 16 stron + 4 strony okładka.

Info od autora: zin był sprzedawany za 2 zł lub piwo na Woodstocku w Żarach w 1999 r. W wydaniu pojawia się także podpis autora „Sim” - jest to skrót od mojej starej ksywy z podstawówki „Simek” :) Ogólnie jest to stara rzecz z czasów końca mojej podstawówki.

 

Łukasz Samsonowicz - ur. 1983 r. w Lubsku. Absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2007 - dyplom z malarstwa. Zajmuje się m.in. komiksem, ilustracją, malarstwem, projektowaniem graficznym. Inspiracje: życie, komiksy, sztuka, Monty Python, gatunki horror i science fiction, muzyka hardcore, punkrock, rock’n’roll. Od 2014 prowadzi autorską galerię i studio. Próbuje żyć, robiąc to, co lubi.

Portfolio: www.zimzonowicz.pl