UWAGA! Poszukujemy autorów zinów! Jeżeli jesteś wydawcą zina lub znasz osobę, która wydawała umieszczonego w naszej bibliotece konkretnego tytułu napisz do nas. Masz stare ziny, które zalegają w twoim garażu lub strychu, podziel się, zeskanuj i wyślij  je do nas kontakt@zinelibrary.pl

Home O zinach Włodzimierz Chorązki (red.) - Katalog polskiej prasy alternatywnej

Włodzimierz Chorązki (red.) - Katalog polskiej prasy alternatywnej

Joomla Plugin
Prasa_alt

Prezentujemy niepublikowane dotychczas materiały Ośrodka Badań Prasoznawczych: "Katalog polskiej prasy alternatywnej (trzecioobiegowej) 1990-1995" oraz opracowanie dotyczące typologii, języka i wyglądu tej prasy.

argaiv1953

Korzystając z tych materiałów Wojciech Kajtoch i Paweł Płaneta, biorący wczęśniej udział przy projekcie katalogu OBP UJ, pomogli w opracowaniu "Antologii zinów 1989-2001", opublikowanej również na Zinelibrary.

 

WAŻNE: Dokumenty publikujemy przede wszystkim w celu korekty błędów, które się do nich wdarły. Twórców prasy alternatywnej lub posiadaczy egzemplarzy omawianych pism w wypadku znalezienia błędu prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.