UWAGA! Poszukujemy autorów zinów! Jeżeli jesteś wydawcą zina lub znasz osobę, która wydawała umieszczonego w naszej bibliotece konkretnego tytułu napisz do nas. Masz stare ziny, które zalegają w twoim garażu lub strychu, podziel się, zeskanuj i wyślij  je do nas kontakt@zinelibrary.pl

Home Start!

Start!

Joomla Plugin

Bez wybierania specjalnej daty, bez konferencji prasowych i zapraszania specjalnych gości, bez rozgłosu i zbędnego blichtru, na chybił trafił stanęło, że dzisiaj otwieram zinelibrary.pl ! ;)

argaiv1953

 

Zapraszam do czytania unikatowych materiałów, których nigdzie indziej nie znajdziecie. Dla wielu będzie to podróż sentymentalna, dla innych podróż w nieznane, a dla reszty żadna podróż, tylko kolejna zbędna strona.

 

Biblioteka jest w wersji beta. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko jest dopieszczone, ale podjąłem decyzję o uruchomieniu strony, ponieważ ostatnio mam coraz mniej czasu (małżeńskie obowiązki;) i praca) i mógłbym zwlekać w nieskończoność. Chcę zapewnić, że w miarę możliwości będę zamieszczał nowe artykuły i ziny, których mam jeszcze dużo w swoim archiwum. Niestety, jak wiadomo wszystko to zajmuje dużo czasu. Jeżeli chodzi o sprawy techniczne, to biblioteka jest kompatybilna z najpopularniejszymi przeglądarkami (Google Chrome, Opera, Firefox - pewnie na innych działa też, ale nie sprawdzałem). 

Proszę o informację w razie pojawiania się jakichkolwiek problemów, związanych z zinelibrary.pl

 

Na koniec jeszcze raz apeluję, że jeśli ktokolwiek posiada ziny lub artykuły związane z trzecim obiegiem to niech nie będzie samolubem i podzieli się ze wszystkimi:)