UWAGA! Poszukujemy autorów zinów! Jeżeli jesteś wydawcą zina lub znasz osobę, która wydawała umieszczonego w naszej bibliotece konkretnego tytułu napisz do nas. Masz stare ziny, które zalegają w twoim garażu lub strychu, podziel się, zeskanuj i wyślij  je do nas kontakt@zinelibrary.pl

Home

A Cappella

a_cappellaa
Prezentujemy anarchistyczne pismo Ruchu Wolność i Pokój A CAPPELLA, które ukazywało się w Trójmieście w latach 1986-1989. W piśmie publikowali również uczestnicy Ruchu Społeczeństwa Alternatywnego oraz ludzie niezwiązani dziś z ruchem anarchistycznym (np. pisarz Andrzej Stasiuk). W III RP kontynuacją A CAPPELLI była MAĆ PARIADKA.

argaiv1587

 

Gazeta An Arche

gaa

Prezentujemy 32 numery GAZETY AN ARCHE, która ukazywała się w latach 1991-2000, była wydawana przez Stowarzyszenie Inicjatyw Wolnościowych „An Arché” w Katowicach, a rozsyłana pocztą do odbiorców. Redaktorem GAZETY był Jacek Sierpiński – w latach 1989-1997 uczestnik Federacji Anarchistycznej, współpracownik pism MAĆ PARIADKA i ZIELONE BRYGADY.

 

Rykoszet i Rape Your Mind

Zapraszamy do lektury dwóch fanzinów metalowych! ]:->

Rykoszet

 

Rape

   

Inny Świat

I
Zapraszamy do lektury 15 numerów zina anarchistycznego INNY ŚWIAT, który ukazuje się nieprzerwanie od 1993 r. Każdy zakładka jest poprzedzona komentarzem redaktora pisma - Janusza „Krawata” Krawczyka

Niektóre wersje papierowe umieszczonych na naszej stronie numerów oraz późniejsze są do nabycia poprzez wydawnictwo Bractwo Trojka (www.bractwotrojka.pl)

 

A-tak nr 5

Atak_5

W piątym numerze anarchistycznej gazety ulicznej "A-tak" przeczytacie m.in.:

* Reprywatyzacyjna grabież Warszawy;

* Nie będziemy tęsknić za liberałami;

* Niewolnice Państwa Islamskiego;

* Modernizm - architektura dla mas.

   

Strona 7 z 25