UWAGA! Poszukujemy autorów zinów! Jeżeli jesteś wydawcą zina lub znasz osobę, która wydawała umieszczonego w naszej bibliotece konkretnego tytułu napisz do nas. Masz stare ziny, które zalegają w twoim garażu lub strychu, podziel się, zeskanuj i wyślij  je do nas kontakt@zinelibrary.pl

Home

Mać Pariadka numery 1-6

Okadki

argaiv1364

W nowym roku, po małej przebudowie strony, zaczynamy od umieszczenia pierwszych sześciu numerów anarchistycznej MAĆ PARIADKI. Życzymy miłej i wnikliwej lektury - a tak będzie na pewno, gdyż jak zapewniało motto redakcji: „Mać Pariadka jest gówniana z rzadka!”.

 

PRZEBUDOWA STRONY

(17.11.2017) W najbliższym czasie strona Zinelibrary zostanie lekko zmieniona - np. rozłączymy na oddzielne sekcje ziny punkowe, metalowe i reggae, abyście mogli łatwiej odnaleźć interesujące Was tytuły.

Dodamy również nową sekcję pt. "pisma skrajnej prawicy", w której będziemy umieszczać okładkę pisma wraz z opisem zawartości, ale skany całych pism - ze względów prawnych i ideologicznych - się nie pojawią.

Archives
Po zmianie sekcji zaczniemy umieszczać skany wszystkich zinów, które posiadamy (ich opisy będziemy uzupełniać z czasem).

Za wszelkie awarie, błędy itp. serdecznie przepraszamy.
 

Hellraiser nr 3

Hellraiser_nr_3

W środku metalowego fanzina HELLRAISER (1994 r.) m.in.:

* wywiady: Different State, Asphyxiation, Merciless Death, Psychosis, Angelkill, Act of Grace, Neolith, Golgotha, Dark Inferno' zine, Lost Soul;

* recenzje.

   

Septic Schizo nr 1

Septic_Schizo

W pierwszym numerze SEPTIC SCHIZO (około 1989 r.) znajdziecie m.in.:

* wywiady: Mortuary, Hatred, Poison Mosh;

* info o zespołach: Lastwar, Danger, Dethroner, Slaughter, Separator, Guardian;

* teksty utworów omawianych kapel.

 

Bomber nr 1

Bomber_1

Prezentujemy pierwszy numer metalowego fanzina BOMBER (prawdopodobnie z 2002 r.). W środku m.in.

* wywiady: Turbo, Mess Age, Syper Force, Redivivus, Shadows Land, Besatt, Dark Angel: Alu'zine, Nomenmortis;

* recenzje płyt i fanzinów, raporty z Meksyku i Słowacji;

* a także: Mędrcy XXI wieku... i ich kącik złamanych serc, Atak Niesfornego Adasia, 5 mądrych prawideł Massacre Mastera na temat Mayhem.

   

Strona 5 z 25